• vidanjör, kiralama
  Trabzon Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Trabzon Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Trabzon bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Trabzon Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Trabzon Vidanjör, Trabzon Kanal Açma,
  Trabzon Endüstriyel Temizlik, Trabzon Sanayi Temizliği

  Trabzon vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Trabzon Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Trabzon Organize Sanayi Vidanjör, Trabzon Ağır Sanayi Vidanjör

  Trabzon organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Trabzon Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Trabzon Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Trabzon Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Trabzon Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Trabzon Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

 

Trabzon’un en iyi vidanjör firmalarından biri olan Pagitem, Trabzon ilinde ve ilçelerinde çamur çekimi, Kanalizasyon açma, kanal gider açma, tıkanıklık açma gibi hizmetleri yılların tecrübesi  ve ‘’İlk günkü gibi temiz ilkesiyle’’ vermektedir.

Trabzon’un vidanjör firması olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bünyemizde bulunan vidanjör kamyonlarımız, vidanjör pompalarımız, basınçlı yıkama ve atık boşaltım sistemlerimiz ile Trabzon vidanjör firmaları arasında en seçkin firmalardan biri olmaktayız. Profesyonel vidanjör operatörlerimiz, mühendis ve personel arkadaşlarımız ile ihtiyaçlarınıza karşılık alabileceğiniz, iş takibi yaptırabilirsiniz.

Haftanın her günü, her saati verilen evsel atık, sanayi atığı, fabrika atığı, foseptik ve kanalizasyon atıkları ile çamur çekimi ve bertarafı hizmetlerinin yanı sıra otoyol çamur ve kum çekimi, lpg tankı temizleme endüstriyel temizlik ve işçilik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Trabzon Endüstriyel Temizlik ve vidanjör firmamız, tıkalı kanal açma ve tıkanmış giderlerin açımı, evinizde gideri olan; banyo, mutfak, lavabo ve tuvalet gibi alanlarda yaşadığınız tıkanıklık sorunlarını ve gider açma isteklerinize gün&saat fark etmeksizin sadece bir tık uzağınızda.

Tüm bunların yanı sıra teklif ve ihale yöntemleriyle, Trabzon Belediyelerine vidanjör kiraya verme, kiralık verilen vidanjörlere operatör temin ediyoruz. Trabzon ilinde, gelişen sanayi bölgelerinde ihtiyaç duyulan tüm çalışmaları başarıyla sürdüren Pagitem Vidanjör, ağır sanayi, demir talaşı çekimi, maden çamuru, sanayi bölgelerinde fabrika atık havuzu çamuru temizleme ve boşaltımı, bertarafı gibi vidanjör işleri yapmaktaktayız.

Ayrıca firmamız, kiralama hizmetlerinin yanı sıra; gerekli donanımlara sahip, işinin ehli vidanjör operatörleri de yetiştirmektedir.

 

Vidanjör Hizmetlerimiz