• vidanjör, kiralama
  İzmir Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  İzmir Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  İzmir bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  İzmir Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  İzmir Vidanjör, İzmir Kanal Açma,
  İzmir Endüstriyel Temizlik, İzmir Sanayi Temizliği

  İzmir vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  İzmir Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  İzmir Organize Sanayi Vidanjör, İzmir Ağır Sanayi Vidanjör

  İzmir organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

İzmir Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İzmir Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İzmir Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

İzmir Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

İzmir Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

 

Türkiye’nin en köklü ve en iyi vidanjör firması Pagitem Vidanjör, İzmir ili ve tüm ilçelerinde 7/24 en uygun fiyatlara vidanjör hizmeti vermektedir. Geniş araç yelpazesi ve tecrübeli ve yeterlilik belgeli vidanjör operatörleriyle kanal açma, tıkanıklık açma ve daha bir çok vidanjör hizmetlerini sizlere en uygun fiyat ve en yüksek kalitede sunmaktayız.

 

İzmir ili ve tüm ilçelerine 7/24 uygun fiyata vidanjör kiralayan ve uygun fiyata vidanjör hizmeti veren İzmir vidanjör firması Pagitem’e iletişim sayfamız veya iletişim numaralarından ulaşabilir, siz de uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Vidanjör hizmetlerimiz arasında;

 

Kanal açma, tıkanıklık açma, yağmur kanalı açma, sel suyu vidanjör, logar kapağı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklık açma, vidanjör firmaları, otel foseptik Çukuru çekme, tıkalı foseptik çukuru temizleme gibi birçok hizmet yer almaktadır.

 

İzmir vidanjör firmaslarından biri olan Pagitem; evsel atık hizmetleri dışında İzmir organize sanayi bölgelerinde; demir ve metal talaşı çekimi, fabrika ve sanayi atık havuzu çamur çekimi ve bertarafı, altın ve diğer değerli taşların havuzunun temizliği, maden çamuru çekimi hizmetlerini son teknoloji ekipmanlarıyla yerine getirmektedir. Bunların yanında Ali Ağa, Petrol Ofisi, Tüpraş gibi firmalarla çalışan İzmir vidanjör firması pagitem ; kimyasal atık tankı temizliği, atık petrol çekimi ve bertarafı, tehlikeli madde tankı ve yakıt tankı temizliği işlemlerini kıvılcım dahi çıkarmadan başarıyla ve uygun fiyata yerine getirmektedir.

 

Ayrıca İzmir vidanjör firmamız, teklif ve ihale yollarıyla İzmir belediyelerine uygun fiyata vidanjör kiralamakta ve kiralık vidanjörlere operatör temin etmektedir.

 

İzmir vidanjör firmaları arasında en çok rağbet gören ve aranan vidanjör firması olan “Pagitem Vidanjör”ün profesyonel hizmetlerinden faydalanabilmek için iletişim numaralarımızdan irtibat kurabilirsiniz.

 

Vidanjör Hizmetlerimiz