• vidanjör, kiralama
  Ordu Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Ordu Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Ordu bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Ordu Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Ordu Vidanjör, Ordu Kanal Açma,
  Ordu Endüstriyel Temizlik, Ordu Sanayi Temizliği

  Ordu vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Ordu Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Ordu Organize Sanayi Vidanjör, Ordu Ağır Sanayi Vidanjör

  Ordu organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Ordu Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Ordu Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ordu Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Ordu Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Ordu Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

 

7/24 tüm ihtiyaçlara cevap veren Ordu vidanjör firması Pagitem kiralık vidanjör, vidanjör kanal açma, vidanjör çamur çekimi, taşımı ve bertaraf etme hizmetleriyle Ordu’da hizmet vermektedir.

Petrol Ofisi, Tüpraş gibi firmalarla kıvılcım dahi çıkarmadan, başarıyla vidanjör ve temizlik işlemini tamamlayan Pagitem, Ordu’da yakıt ve tehlikeli tank temizliği, ağır sanayi bölgeleri çamur bertarafı, maden çamuru, fabrika atık havuzu temizleme boşaltımı gibi vidanjör hizmetlerini Ordu’nun tamamında vermektedir.

Ordu Vidanjör firması olarak profesyonel vidanjör operatörlerimizle ‘’kiralık vidanjör, tıkanıklık açma ‘’ gibi isteklerinize 7/24 cevap vermekteyiz.

Geçmiş tecrübelerimizle birlikte otoyol çamur ve kum çekimi, lpg tankı temizleme gibi endüstiriyel temizlik ve işçiliklerimizle Ordu Vidanjör ve Endüstriyel Temizlik hizmetleri vermekteyiz.

İşçi takip sistemi ile banyo,mutfak,lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarınıza Pagitem Ordu Vidanjör ve Endüstriyel Temizlik firmasını arıyarak temiz bir son verin.

Sadece tıkanıklıklarla sınırlı kalmayarak foseptik ve kanalizasyon çamur çekimi ve bertarafı, fabrika ve sanayi atığı temizliği gibi alanlarda da son teknoloji araç ve profesyonel vidanjör operatörlerimizle hizmet vermekteyiz.

Geniş araç yelpazesi ve iş takibi sistemi ile Ordu Vidanjör şirketi Pagitem; Ordu belediyelerine anlaşma ve ihale usulü ile kiralık vidanjör ve kiralık vidanjörlere tecrübeli vidanjör operatörü vermektedir.

Geniş vidanjör ve endüstriyel temizlik hizmetleri ve son teknoloji araçlarıyla Ordu’da uygun fiyata vidanjör ve kiralık vidanjör bulmak istiyorsanız telefon numaralarımızla irtibata geçip 7/24 vidanjör hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ordu Vidanjör Firmamız Pagitem, vidanjör kiralama ve uygun fiyata vidanjör hizmetlerinin yanı sıra kiralık vidanjörlerde çalışabilecek yeterli donanıma ve belgeye sahip vidanjör operatörleri de yetiştirmektedir.

 

Vidanjör Hizmetlerimiz