• vidanjör, kiralama
  Yalova Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Yalova Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Yalova bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Yalova Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Yalova Vidanjör, Yalova Kanal Açma,
  Yalova Endüstriyel Temizlik, Yalova Sanayi Temizliği

  Yalova vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Yalova Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Yalova Organize Sanayi Vidanjör, Yalova Ağır Sanayi Vidanjör

  Yalova organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Yalova Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yalova Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Yalova Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Yalova Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Yalova Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Pagitem Yalova Vidanjör ve Kanal Açma, Vidanjör hizmeti sunan firmalar arasından ilimizde en çok rağbet gören şirkettir.

Türkiye’nin neredeyse her ilinde aktif olarak hizmet veren firmamız, Yalova ili ve bölgesindeki tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Yalova vidanjör markası olan “Pagitem”, son teknoloji vidanjörleri, araç/aparat ve yeterlilik lisanslı olan işinin ehli operatörleriyle hizmete etmektedir.

Firmamız; Yalova vidanjör, çalışmalarını halkımıza, otellere, sanayi bölgeleri ve bilimum yerlere en uygun fiyat ile hizmete başlamıştır. Yalova vidanjör firmamız olan “Pagitem” sadece evsel atık olmamakla birlikte Endüstriyel Temizlik işlerine de bakmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra fabrika ve organize sanayi havuzlarının çamur çekimi, havuz boşaltımı ve havuz temizliği firmamız tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Yalova vidanjör firmamız “Pagitem”, ilimiz bölgesinin en uygun fiyat ve lider konumundaki başarısı ile müşterilerinin beğeni ve güvenini kazanmaktadır.

Yalova vidanjör hizmetlerimiz arasında;

Kanal açma, tıkanıklık açma, yağmur kanalı açma, sel suyu vidanjör, logar kapağı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, otel foseptik Çukuru çekme, tıkalı foseptik çukuru temizleme gibi birçok hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yalova’da bulunan ağır sanayi fabrikaları ve işletmelerine demir ve metal talaşı çekimi hizmetleri de vermekteyiz. Bunun yanında TÜPRAŞ, Petrol Ofisi gibi kurumlara vermiş olduğumuz hizmette kullandığımız vidanjör aparatları ile kıvılcım çıkma vb. birçok tehlikeli durumların önlemi olarak kullandığımız son teknoloji aparat ve araçlarımızla petrol ve kimyasal atıkların çekimi, taşınması ve bertaraf edilmesi gibi işlemleri güvenle yapmaktayız.

Çanakkale vidanjör firmaları arasında en çok rağbet gören ve aranan vidanjör firması olan “Pagitem Vidanjör” ün profesyonel hizmetlerinden faydalanabilmek için iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Vidanjör Hizmetlerimiz