• vidanjör, kiralama
  Rize Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Rize Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Rize bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Rize Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Rize Vidanjör, Rize Kanal Açma,
  Rize Endüstriyel Temizlik, Rize Sanayi Temizliği

  Rize vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Rize Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Rize Organize Sanayi Vidanjör, Rize Ağır Sanayi Vidanjör

  Rize organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Rize Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Rize Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Rize Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Rize Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Rize Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Pagitem olarak Rize Vidanjör ve Kanal Açma, Vidanjör kiralama şirketleri, sektöründe Rize’de en iyi firmalar arasındayız.

Türkiye’nin en iyi vidanjör firmalarından olan, Pagitem Endüstriyel Temizlik ve Vidanjör Hizmetleri; profesyonel ekibi ile ilçelerinde çamur çekimi, kanalizasyon açma, kanal ve gider açma, tıkanıklık açma gibi hizmetler vermektedir.

Firmamız ‘’İLK GÜNKÜ GİBİ TEMİZ’’ ilkesi ile günün her saati hizmet vermektedir.

Tıkalı kanal açma ve tıkanmış giderlerin açımı, evinizde gideri olan; banyo, mutfak, lavabo ve tuvalet gibi alanlarda yaşadığınız tıkanıklık sorunlarını ve gider açma hizmetlerinin yanı sıra evsel atık, sanayi atığı, fabrika atığı, foseptik ve kanalizasyon  atıkları ile çamur çekimi ve bertarafını, profesyonel  ekiplerimize yaptırabilirsiniz.

Yılların tecrübesi ile bünyemizde bulunan vidanjör kamyonlarımız, vidanjör pompalarımız, basınçlı yıkama ve atık boşaltım sistemlerimiz ile Rize vidanjör firmaları arasında zirvedeyiz.

’Neden Pagitem?’’ diyecek olursanız; 7/24 hizmet, profesyonel ekip, geniş araç yelpazesi, iş takibi sitemi ile Türkiye’ de bir ilki yaşatıyoruz.

Ayrıca gerekli anlaşmalar veya ihaleler sonrasında Rize Belediyelerine de araç kiraya verme, vidanjör operatörü temin etme hizmetlerimiz de var.

Rize Endüstriyel Temizlik ve vidanjör firmamız, vidanjör kiralama hizmetlerinin yanısıra; Kiralık vidanjörlerinde çalışabilecek, gerekli belgelere sahip vidanjör operatörleri yetiştirmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılayabilmekte, vidanjör ihaleleri ve vidanjör tekliflerine karşılık verebilmektedir

Vidanjör Hizmetlerimiz