• vidanjör, kiralama
  Kastamonu Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Kastamonu Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Kastamonu bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Kastamonu Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Kastamonu Vidanjör, Kastamonu Kanal Açma,
  Kastamonu Endüstriyel Temizlik, Kastamonu Sanayi Temizliği

  Kastamonu vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Kastamonu Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Kastamonu Organize Sanayi Vidanjör, Kastamonu Ağır Sanayi Vidanjör

  Kastamonu organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Kastamonu Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Kastamonu Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kastamonu Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Kastamonu Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Kastamonu Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Karadeniz ve Tüm Türkiye’nin bir numaralı Vidanjör firması Pagitem hizmetlerini Kastamonu’da vermeye başlamıştır.

7/24 hizmeti ile ilklere imza atan Pagitem sadece bir telefon uzağınızda.

Kastamonu vidanjör firmamız Pagitem size en iyi kalite ve en uygun vidanjör fiyatını sağlamakla kalmayıp işçi takibi sistemi ve Pagitem güvencesiyle sizi yarı yolda bırakmaz, işini her zaman başarıyla tamamlar ve ilk günkü gibi temiz hale getirir.

Evinizde çok sık vakit geçirdiğiniz mutfak ve lavabo koku yapmaya başladıysa ilk günkü gibi temiz haline getirmesi için Pagitem’i arayın, size en uygun fiyata ve 100% başarıyı getirelim.Geçmiş tecrübeleri sayesinde bir numaralı Kastamonu vidanjör ve tıkanıklık açma firması olan Pagitem; lavabo banyo giderleri açımı, evsel atık, kanalizasyon atıkları, foseptik çukuru temizliği ile çamur atığı ve bertarafı hizmetlerini Kastamonu’da profesyonel ekibiyle ve işçi takip sistemi ile 7/24 vermektedir.

Ev hizmetlerinin yanı sıra Kastamonu vidanjör firmamız, en uygun fiyata organize sanayi bölgelerinde atık havuzu boşaltımı, çamur çekimi ve bartaraf edilmesi, altın havuzu temizliği, değerli maden havuzları çamur çekimi, yakıt ve tehlikeli madde tankı temizliği gibi ağır işleri son teknoloji techizat, tecrübeli elemanlar ve uygun fiyata araçlarıyla halletmektedir.

Kastamonu Belediyeleriyle uygun fiyata vidanjör sağlayan Kastamonu Vidanjör ve Endüstriyel Temizlik firması Pagitem bünyesinde kiralık vidanjörlerde çalışacak tam belgeli ve kalifiye eleman da yetiştirmektedir.

Türkiye’nin birçok organize sanayi bölgesi ve müdürlüğüne verdiğimiz vidanjör ve kanal açma hizmetlerini Pagitem güvencesiyle Kastamonu’da vermeye aynı kalitede devam edeceğiz.

En çok rağbet gören Kastamonu Vidanjör firmasının profesyonel hizmetlerinden yaranlanmak için www.pagitem.com adresi üzerinden iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, uygun fiyata vidanjör hizmetinden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

Vidanjör Hizmetlerimiz