• vidanjör, kiralama
  Artvin Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Artvin Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Artvin bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Artvin Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Artvin Vidanjör, Artvin Kanal Açma,
  Artvin Endüstriyel Temizlik, Artvin Sanayi Temizliği

  Artvin vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Artvin Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Artvin Organize Sanayi Vidanjör, Artvin Ağır Sanayi Vidanjör

  Artvin organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Artvin Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Artvin Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Artvin Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Artvin Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Artvin Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Artvin’de vidanjör hizmetlerini artık pagitem.com internet üzerinden alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken www.pagitem.com adresini, internet tarayacınıza yazmak olacaktır.

Bilgi ve tecrübesi ile Artvin vidanjör firmaları arasında kral koltuğunda oturan Pagitem Vidanjör artık Karadeniz’de.

7/24 hizmeti, geniş araç yelpazesi ile vidanjör hizmetinde Türkiye’de bir ilki yaşatan Pagitem Vidanjör artık tüm Karadeniz’e hizmet vermektedir.

Akdeniz bölgesinde uzun yıllardır hizmet veren,en çok tercih edilenlerden olan firmamız, aynı titizlik ve tecrübe ile Karadeniz’in en iyi Vidanjör Firması olmaya geliyor.

Artvin'de vidanjör hizmetleri almak için neden mi bizi tercih etmeli siniz?

Çünkü; Pagitem Artvin Vidanjör firması, Türkiye'nin Sanayi devi Bursa'da kurulmuş olan, Sektörünün en eski ve köklü firmalarından biridir. Gerek vidanjör araçları, gerekse de tecrübeli çalışanları ile, yıllardır bu sektörün içindedir.

Profesyonel bir ekip ile Artvin Vidanjör firmamız evsel atık, sanayi atığı, fabrika atığı, foseptik ve kanalizasyon atıkları ile çamur çekimi ve bertarafı  yaptırabileceğiniz  Pagitem sadece bir tık uzağınızda.

Sadece vidanjör hizmetleriyle sınırlı kalmadık sizler için otoyol çamur ve kum çekimi, lpg tankı temizleme, endüstriyel temizlik ve işçilikleriyle de hizmet yelpazemizi sizler için genişlettik.

Tüm bunların yanı sıra teklif ve ihale yönetemleriyle, Artvin Belediyelerine vidanjör kiraya verme, kiralık verilen vidanjörlere, vidanjör operatörü temin etme hizmetleri veriyoruz.

Vidanjör Hizmetlerimiz