• vidanjör, kiralama
  Zonguldak Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Zonguldak Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Zonguldak bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Zonguldak Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Zonguldak Vidanjör, Zonguldak Kanal Açma,
  Zonguldak Endüstriyel Temizlik, Zonguldak Sanayi Temizliği

  Zonguldak vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Zonguldak Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Zonguldak Organize Sanayi Vidanjör, Zonguldak Ağır Sanayi Vidanjör

  Zonguldak organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Zonguldak Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Zonguldak Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Zonguldak Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Zonguldak Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Zonguldak Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Karadeniz’in en çok rağbet gören Vidanjör Firması Pagitem size en uygun fiyatları sunmak için faaliyetlerine Zonguldak ili ve ilçelerinde başlamıştır.

Yılların tecrübesi ve uygun fiyatlarıyla Zonguldak Vidanjör Firması Pagitem kanal açma, vidanjör, tıkanıklık açma, yağmur kanalı açma, sel suyu vidanjör; lavabo, banyo, tuvalet tıkanıklığı açma, Zonguldak Otel foseptik çukur çekme işlerini profesyonel ekip ve işçi takibi sistemiyle ‘’ilk günkü gibi temiz ilkesiyle’’ çalışmalarına devam ediyor.

Zonguldak vidanjör firması olarak; siz müşterilerimize hangi gün hangi saat olursa olsun hizmet vermekteyiz.

Bünyemizde bulunan ileri teknoloji vidanjör pompalarımız, basınçlı yıkama ve atık boşaltım sistemlerimiz, vidanjör kamyonlarımız ile Zonguldak vidanjör de her türlü vidanjör ve endüstriyel temizliği en yüksek başarı oranıyla yapmaktayız.

Evsel atık, sanayi atığı, foseptik ve kanalizasyon atıkları ve çamur bertarafı yaptırabileceğiniz Pagitem Zonguldak vidanjör 7/24 işçi takibi sistemi ve uygun vidanjör fiyatlarıyla hizmetinizdedir.

Evsel atıklar dışında Zonguldak Vidanjör Firması Pagitem; daha önce Petrol Ofisi, Tüpraş, Ali Ağa gibi büyük firmalarla çalışmış olup tehlikeli madde tankı, yakıt tankı, petrol kalıntıları temizleme gibi hizmetlerini kıvılcım dahi çıkarmadan yerine getirmiş ve lider konumuna yükselmiştir.

Bunların yanında Zonguldak vidanjör firması Pagitem; en uygun fiyata altın madeni havuzu temizliği, kömür madeni çamuru çekimi ve bertarafı, bataklık temizliği, otoyol ve asfalt temizliği, ağır sanayi demir metal talaşı temizliği, fabrika atık havuzu çamur çekimi, bertarafı hizmetlerini Zonguldak Vidanjör firmaları arasında en uygun fiyatla vidanjör hizmetiyle yapmaktadır.

Zonguldak Belediyelerine uygun fiyata ileri teknoloji vidanjör ve kiralık vidanjörlere tecrübeli operatör sağlayan Pagitem, ayrıca kendi bünyesinde kiralık vidanjörlerde çalışabilecek belgeli ve kalifiye eleman yetiştirmektedir.  

Vidanjör Hizmetlerimiz