• vidanjör, kiralama
  Aksaray Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Aksaray Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Aksaray bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Aksaray Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Aksaray Vidanjör, Aksaray Kanal Açma,
  Aksaray Endüstriyel Temizlik, Aksaray Sanayi Temizliği

  Aksaray vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Aksaray Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Aksaray Organize Sanayi Vidanjör, Aksaray Ağır Sanayi Vidanjör

  Aksaray organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Aksaray Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Aksaray Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Aksaray Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Aksaray Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Aksaray Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Pagitem Aksaray Vidanjör ve Endüstriyel Temizlik firmamız Türkiye’nin en köklü vidanjör firması olup endüstriyel ve vidanjör hizmetleri alanında her işe cevap verebilmektedir.

Aksaray kanal açma ve vidanjör hizmetleri veren firmamız Antalya’ya bağlı tüm ilçelerde 7/24 hizmet vererek Türkiye’de ilklere imza atmış ve lider konumuna yükselmiştir.

Pagitem Aksaray Vidanjör ve Tıkanıklık açma firması, Pagitem güvencesi ile Aksaray belediyelerine ihale veya teklifler sonrası uygun fiyata araç kiralamakta ve uygun fiyata Aksaray’da kiraladığı vidanjörlere operatör temin etmektedir.

7/24  hizmeti ve işçi takibi sistemiyle kanal açma, takınıklık açma, yağmur kanalı açma, sel suyu vidanjör, çamur çekme vidanjör, logar kapağı açma, otel foseptik çukuru açma; lavabo,banyo,tuvalet tıkanıklığı açma gibi ev hizmetlerini size en uygun fiyata ve en iyi kalitede Aksaray vidanjör firması Pagitem olarak sunuyoruz.

Ev atık hizmetlerimizin dışında, Aksaray  ağır sanayi ve organize sanayi bölgelerinde atık havuzu çamuru çekimi, kimyasal madde temizliği ve bertarafı, altın madeni ve diğer değerli taş madenlerinin havuzu temizliği, maden çamuru çekimi ve bertarafı, asfalt ve otoban kum ve çamur çekimi ve nicesi Pagitem Aksaray Vidanjör tarafından en uygun fiyata ve Pagitem Vidanjör güvencesiyle yedi gün yirmi dört saat yapılmaktadır.

Daha önce Petrol Ofisi, Tüpraş, Ali Ağa gibi büyük şirketlerle çalışma tecrübesine sahip olan köklü vidanjör firması Pagitem; atık petrol temizliği, yakıt tankı temizliği, kimyasal madde ve tehlikeli madde tankı temizliğini kıvılcım dahi çıkarmadan tecrübeli ekip ve ileri teknoloji araçlarıyla tamamlamıştır.

Son teknoloji vidanjör araçlarını uygun fiyatlara Aksaray belediyelerine ihale ve teklif sonrası vidanjör ve vidanjörlere operatör kiralayan Aksaray Vidanjör firmamız, ayrıca kendi bünyesinde kiralık vidanjörlerde çalışabilecek tam belgeli vidanjör operatörleri yetiştirmektedir.

İletişim sayfamızdan veya iletişim numaralarımızdan irtibata geçip uygun fiyatlarımızdan 7/24 yararlanabilirsiniz.

Vidanjör Hizmetlerimiz