• vidanjör, kiralama
  Gümüşhane Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Gümüşhane Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Gümüşhane bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Gümüşhane Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Gümüşhane Vidanjör, Gümüşhane Kanal Açma,
  Gümüşhane Endüstriyel Temizlik, Gümüşhane Sanayi Temizliği

  Gümüşhane vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Gümüşhane Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Gümüşhane Organize Sanayi Vidanjör, Gümüşhane Ağır Sanayi Vidanjör

  Gümüşhane organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Gümüşhane Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Gümüşhane Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Gümüşhane Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Gümüşhane Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Gümüşhane Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Türkiye’nin en tecrübeli ve lider vidanjör firması olan Pagitem Endüstriyel Temizlik ve Kanal Açma firması ’’ Pagitem’’ Gümüşhane ve tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Tecrübeli ekip ve ‘’İlk günkü gibi temiz’’ ilkesiyle ağır sanayi, demir talaşı çekimi, maden çamuru, sanayi bölgelerinde fabrika atık havuzu çamuru temizleme ve boşaltımı, bertarafı gibi vidanjör işleri yapmaktaktayız.

7 gün 24 saat hizmeti, geniş araç yelpazesi ile Pagitem; Kanal Açma,Vidanjör,Tıkanıklık Açma, Yağmur Kanalı Açma, Sel suyu vidanjör, Çamur Çekme,Banyo Tıkanıklık Açma, Maden çamuru çekimi vidanjör hizmetleri olarak; bir çok vidanjör ve endüstriyel temizlik sınıflarında hizmet vermektedir.

Sadece vidanjörle sınırlı kalmadık, otoyol çamur ve kum çekimi, lpg tankı temizleme endüstriyel temizlik ve işçilik hizmetleri ile yüzünüzü güldürmeye devam ediyoruz.

Ayrıca; teklif ve ihaleler sonrasında, Gümüşhane Belediyelerine vidanjör kiraya verme, vidanjör operatörü sağlama hizmetleri de veriyoruz.

Gümüşhane vidanjör firmaları arasında en çok ilgi gören Pagitem; Petrol Ofisi, Ali Ağa, Tüpraş gibi kurumlarda ‘’kıvılcım çıkarmadan’’ kimyasal atıkların çekilmesi, taşınması ve bertaraf hizmetleri veren Gümüşhane vidanjör firmasına iletişim numaralarımızdan ve internet sitemiz üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Gümüşhane vidanjör firmaları arasında Pagitem; uygun vidanjör fiyatlarıyla, tecrübeli vidanjör operatörleriyle Gümüşhane Endüstriyel Temizlik ve vidanjör hizmetlerinde bir numaradır.

İhale ve tekliflerle Gümüşhane Belediyelerine vidanjör ve operatör temin etmenin yanı sıra Gümüşhane Vidanjör firması Pagitem, kiralık vidanjörlerle çalışabilecek, gerekli belgelere sahip vidanjör operatörleri yetiştirmektedir.

Vidanjör Hizmetlerimiz