• vidanjör, kiralama
  Mersin Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Mersin Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Mersin bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Mersin Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Mersin Vidanjör, Mersin Kanal Açma,
  Mersin Endüstriyel Temizlik, Mersin Sanayi Temizliği

  Mersin vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Mersin Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Mersin Organize Sanayi Vidanjör, Mersin Ağır Sanayi Vidanjör

  Mersin organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Mersin Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Mersin Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Mersin Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Mersin Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Mersin Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Merin Vidanjör firmaları arasında en fazla araç sayısına sahip olan firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her an; (7/24) hizmetinizdedir.

Mersin vidanjör ve kanal açma, kanalizasyon açma, rögar kapağı açma, tıkanmış kanal ve tıkalı kanal açma gibi hizmetler vermektedir.

Akdeniz bölgesininde yoğun olarak iş alımı yaptığımız Mersin ilinde, bölgenin ve Mersin'in vidanjör ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Hizmetlerimiz arasında Endüstriyel Temizlik ve Organize Sanayi bölgelerine, ağır sanayi ve maden şirketlerine vermiş olduğumuz kuyu temizleme, çamur çekimi hizmetleri vardır.

Mersin tıkalı kanal ve tuvalet açma problemleri için firmamızı arayabilir teknik ekibimizden destek alabilirsiniz. Vidanjör servisi ve acil vidanjör çağırmak için telefon hatlarımızdan bize ulaşınız.

Ağır sanayi ve demir talaşı çekimi için profesyonel vidanjör firmamızdan destek alabilir, teklif ve bilgi formlarından isteyebilirsiniz.

Vidanjör araçlarımızın yeterlilik ve gerekli lisans ve belgeleri bulunmaktadır. Unutmayınızki vidanjör firmalarının aldıkları farklı işlerde gerekli vidanjör ve endüstriyel temizlik lisanları aranmaktadır. Firmamız bu konuda yetkin ve yeterlilik sahibidir.

Mersin Kanal açma, tıkanıklık açma, rögor, yağmur kanalı açma ve temizleme işlerinizi ağır tonajlı vidanjör kamyonlarımız yada mikro kanal açma ve vidanjör aletlerimiz ile ilk gün temizliğine kavuşturuyoruz.

Mersin'in tüm ilçe ve sanayi bölgelerine vidanjör hizmeti veren Pagitem, Endüstriyel Temizlik'te Türkiye'nin öncü firmalarından biridir. Yenilikçi ve teknik bilgiyle donanımlı çalışanlarımız, aldıkları işlerin sorumluluğunun bilincinde, verilen vidanjör hizmeti işlerini, zamanında ve layıkıyla yerine getirmektedir.

Mersin Vidanjör firmaları arasında en çok tercih edilme sebeplerimizden birisi de, Türkiye'nin en iyi vidanjör operatörlerine sahip olmamızdan kaynaklanmaktadır. Vidanjör kamyonlarımızda çalıştırdığımız operatörlerimiz, gerekli K belgelerine sahip, sigortalı ve iş deneyimine sahiptir.

Mersin ilinde ihtiyaç durumlarında, firmalara, kurumlara, ilçelerde ve illerde Belediye vidanjör ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kiralık vidanjör hizmetlerimiz bulunmaktadır. En iyi vidanjör kiralama fiyatlarını sunan firmamız, bu konuda rakipsiz ve Türkiye'de lider durumdadır.

Portföylerimiz arasında bir çok firma ve kuruma vidanjör kiralama hizmetleri bulunmaktadır. Operatörlü ve  operatörsüz vidanjör kamyonu kiraya veren firmamız, ağır sanayi demir talaşı, maden işletmeleri ve şirketlerinin ihtiyaç duyduğu çamur çekimi gibi hizmetleri de, bünyesinde barındırmaktadır.

Vidanjör Hizmetlerimiz