• vidanjör, kiralama
  Konya Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Konya Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Konya bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Konya Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Konya Vidanjör, Konya Kanal Açma,
  Konya Endüstriyel Temizlik, Konya Sanayi Temizliği

  Konya vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Konya Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Konya Organize Sanayi Vidanjör, Konya Ağır Sanayi Vidanjör

  Konya organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Konya Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Konya Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Konya Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Konya Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Konya Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Pagitem: "Konya Vidanjör ve Kanal Açma, Vidanjör Kiralama Şirketleri", sektöründe Konya'nin en iyi vidanjör firmaları arasındadır.

Türkiye'nin vidanjör firması olan, Pagitem Endüstriyel Temizlik ve Vidanjör Hizmetleri; Konya ilinde ve tüm ilçelerinde çamur çekimi, kanalizasyon açma, kanal ve gider açma, tıkanıklık açma gibi hizmetler vermektedir.

Ayrıca; vidanjör hizmetlerimiz arasında; teklif ve ihale yöntemleriyle, Konya Belediyelerine vidanjör kiraya verme, kiralık verilen vidanjörlere, vidnjör operatörü temin etme hizmetleri veriyoruz. Konya ilinde, gelişen sanayi bölgelerinde profesyonel ekibi ve işçi takibi sistemiyle Pagitem Vidanjör, ağır sanayi, demir talaşı çekimi, maden çamuru, sanayi bölgelerinde fabrika atık havuzu çamuru temizleme ve boşaltımı, bertarafı gibi vidanjör işleri yapmaktaktayız.

Konya vidanjör firması olarak; müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu vidanjör hizmetlerini sağlamak için günün her saati çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında, otoyol çamur ve kum çekimi, lpg tankı temizleme endüstriyel temizlik ve işçilikleri de bulunmaktadır.

Bünyemizde bulunan son teknoloji vidanjör kamyonlarımız, vidanjör pompalarımız, basınçlı yıkama ve atık boşaltım sistemlerimiz ile Konya vidanjör firmaları arasında en çok rağbet gören firmalardan biri olmaktayız. Profesyonel vidanjör operatörlerimiz, mühendis ve personel arkadaşlarımız ile ihtiyaçlarınıza 7/24 karşılık alabileceğiniz, iş takibi yaptırabileceğiniz Pagitem Konya Vidanjör; " iLK GÜNKÜ GİBİ TEMİZ" ilkesiyle çalışmaktadır.

Evsel atık, sanayi atığı, fabrika atığı, foseptik ve kanalizasyon atıkları ile çamur çekimi ve bertarafı yaptırabileceğiniz Pagitem Konya Vidanjör, 7/24 faaliyetlerine devam etmektedir.

Konya tıkalı kanal açma ve tıkanmış giderlerin açımı, evinizde gideri olan; banyo, mutfak, lavabo ve tuvalet gibi alanlarda yaşadığınız tıkanıklık sorunlarını ve gider açma isteklerinize cevap vermektedir.

Evsel hizmetlerin dışında; ağır sanayi demir metal talaşı temizliği, yakıt tankı ve petrol atığı temizliği, asfalt ve otoyol temizliği, altın madeni havuzu temizliği, kimyasal madde ve tehlikeli madde tankı temizliği işlerinizi en uygun fiyata vidanjör hizmetiyle yerine getirmekteyiz.

Konya Endüstriyel Temizlik ve vidanjör firmamız, vidanjör kiralama hizmetlerinin yanısıra; Kiralık vidanjörlerinde çalışabilecek, gerekli belgelere sahip vidanjör operatörleri yetiştirmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılayabilmekte, vidanjör ihaleleri ve vidanjör tekliflerine karşılık verebilmektedir.

Vidanjör Hizmetlerimiz