• vidanjör, kiralama
  Ankara Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Ankara Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Ankara bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Ankara Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Ankara Vidanjör, Ankara Kanal Açma,
  Ankara Endüstriyel Temizlik, Ankara Sanayi Temizliği

  Ankara vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Ankara Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Ankara Organize Sanayi Vidanjör, Ankara Ağır Sanayi Vidanjör

  Ankara organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Ankara Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Ankara Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ankara Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Ankara Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Ankara Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Ankara’nın en iyi Vidanjör ve Kanal Açma Firması Pagitem; Ankara ili ve tüm ilçlererinde sizlere en uygun fiyata vidanjör hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin bir numaralı vidanjör firması Pagitem, çamur çekimi, kanalizasyon açma, kanal ve gider açma, evsel atık temizleme, banyo,tuvalet, lavabo giderlerinin açımında ‘’ilk günkü gibi temiz’’ ilkesiyle çalışarak en iyi ve en uygun fiyata tıkanıklık açma hizmetini vermektedir.

Evsel atık hizmetlerimiz dışında Ankara Vidanjör firmamız yağmur suyu çekimi, sel suyu çekimi, otoyol ve asfalt temizliği hizmetlerini en son teknoloji aletleri, profesyonel ekibiyle 7/24 uygun fiyata halletmektedir.

Ankara Pagitem vidanjör olarak bunlarla sınırlı kalmadık; ağır sanayi, demir talaşı çekimi, maden çamuru, sanayi bölgelerinde fabrika atık havuzu çamuru temizleme ve boşaltımı, bertarafı gibi uygun fiyatlara vidanjör işlerini 100% başarıyla yapmaktayız.

Ankara vidanjör ve endüstriyel temizlik firması olarak daha önce Petrol Ofisi, Tüpraş, Ali Ağa gibi firmalarla tehlikeli madde tankı temizliği, atık petrol temizliği ve bertarafı, kimyasal madde temizliği işlerini kıvılcım dahi çıkarmadan başarıyla tamamlayıp Türkiye’nin vidanjör firmaları arasında bir numaraya yükseldik.

Bünyemizde bulunan son teknoloji vidanjör kamyonlarımız, vidanjör pompalarımız, Ankara kiralık vidanjör fiyatları, Ankara vidanjör fiyatları, tecrübeli vidanjör operatörlerimizle sizlere her gün, her saat hizmet vermekteyiz.

Bunun yanında Ankara belediyelerine ileri teknoloji vidanjör araç ve kiralık vidanjöre tecrübeli ve belgeli vidanjör operatörü sağlamaktayız. En uygun fiyatlarla ve en yüksek kalitesiyle tercih edilen Ankara ucuz ve kaliteli vidanjör Firması Pagitem aynı zamanda kiralık vidanjörlerde çalışabilecek kalifiye elemanları tam belgeli ve tam bilgili şekilde yerleştirmektedir.

İletişim için internet sayfamızdan veya iletişim numaralarından irtibata geçip hizmetimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Vidanjör Hizmetlerimiz