• vidanjör, kiralama
  Burdur Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Burdur Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Burdur bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Burdur Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Burdur Vidanjör, Burdur Kanal Açma,
  Burdur Endüstriyel Temizlik, Burdur Sanayi Temizliği

  Burdur vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Burdur Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Burdur Organize Sanayi Vidanjör, Burdur Ağır Sanayi Vidanjör

  Burdur organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Burdur Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Burdur Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Burdur Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Burdur Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Burdur Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Pagitem Endüstriyel Temizlik ve Vidanör, Kanal Açma firması, Burdur vidanjör firmaları arasında en fazla aranan lider firmadır. Burdur ilinde ve tüm ilçelerinde, en uygun vidanjör kiralama fırsatlarını sunuyoruz.

Burdur kanal açma, kanalizasyon temizleme, vidanjör hizmeti, tıkanıklık açma, gider açma, gider temizele, yağmur suyu kanalı temizleme, mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklığı açma ve giderleri temizleme, görüntülü ve basınçlı suyla yıkama, çamur çekimi ve bertaraf etme gibi bir çok alanda hizmet veren firmamız, Burdur'un en iyi vidanjör firmaları arasında yer almaktadır.

Profesyonel ekibimiz, vidanjör araçlarımız ve iş deneyimlerimizle Burdur'da tüm kurum ve kuruluşlara vidanjör hizmetleri vermekteyiz. Burdur'un vidanjör ihtiyaçlarını karşılamak, tüm ilçe ve beldelerine  yedi yirmidört çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Pagitem vidanjör hizmetleri; Burdur vidanjör ihtiyaçlarını karşılamak, acil durumlarda vidanjör kamyonlarımız ve diğer basınçlı ve vakumlu araçlarımız ile hizmetinize koşmaktayız. Burdur sanayi firmalarına, organize sanayi bölgelerine hizmetler veren firmamız, ağır sanayide elde edilen katı ve sıvı atıkların taşıma ve bertaraf edilmesinde yardımlarınıza koşmaktadır.

Katı ve sıvı atıkların vidanjör ile çekimi, taşınması ve bertaraf edilmesi için firmamıza tahsis edilmiş araçlar ve alanlar kullanılmaktadır.

Firmamız, Burdur vidanjör firmaları arasında, en deneyimli ve yetkin personel, araç ve ekipmana sahip, Türkiye'nin değerli bir firmasıdır. Hizmete başladığımız günden itibaren müşterilerimizin İlk Günkü Kadar Temiz ve Kullanışlı başlığı altında faaliyetlerine devam ederken, vermiş olduğumuz uygun fiyat teklifleri ile sizlerle uzun vadede çalışmaya talip olmaktayız.

Burdur kent merkezinde olduğu gibi, diğer tüm ilçelerinde ve beldelerinde de vidanjör hizmeti veren firmamız; kanalizasyon tıkanıklığı, kanalizasyon açma, kanal açma ve boru açma gibi önemli hizmetlerde vermektedir. Hizmetlerimizden bir diğeri ise; Burdur belediyelerine ve diğer kamu kurumlarına vidanjör kiralama ve kiralık operatörlü vidanjör hizmetleri vermektedir. Burdur'da vidanjör firmaları arasında en çok tercih edilen ve sektörün devi sayılan Pagitem, Maden işletmelerine, altın madenleri gibi tehlikeli atıkların ve havuzlardan çamur halinde çekimi ve taşınıp bertaraf edilmesinde Türkiye'nin ve Burdur'un en yetkin firmasıdır.

Sanayi bölgelerinde en çok aranan firma özelliği olan Pagitem Vidanjör'ün, ihalelere katılımları ve vidanjör fiyat tekliflerine iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Burdur Endüstiyel Temizlik, Yakıt tankı temizleme, gaz, doğalgaz ve benzeri ktı ve sıvı yakıt tanklarının temizlenmesi bertaraf edilmesi yapılmaktadır. Firmamız; her türlü resmi izin ve belgelere sahiptir.

Vidanjör Hizmetlerimiz