• vidanjör, kiralama
  Adana Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Adana Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Adana bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Adana Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Adana Vidanjör, Adana Kanal Açma,
  Adana Endüstriyel Temizlik, Adana Sanayi Temizliği

  Adana vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Adana Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Adana Organize Sanayi Vidanjör, Adana Ağır Sanayi Vidanjör

  Adana organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Adana Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Adana Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Adana Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Adana Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Adana Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Adana vidanjör hizmeti veren Pagitem, Adana vidanjör firmaları arasında en çok tercih edilen ve aranan firmadır.

25 yıllık vidanjör firma deneyimlerini Adana ili ve ilçelerine taşıyan Pagitem vidanjör, kamu kurum ve kuruluşlarına, özel sektöre, fabrika ve iş yerlerine vidanjör ve endüstriyel temizlik hizmetleri götürmektedir.

Yapılması zor veya güç görünen yüzlerce katı, sıvı, kimyasal gibi çamur ve benzeri atık çekimi işlerini yılların tecrübesi ve deneyimli ekibimiz ile Adana'ya getirmiş durumdayız. Adana vidanjör ve vindajör kiralama hizmetlerimiz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Adana Vidanjör Kiralama, sektörün lideri olan Pagitem, bünyesinde bulunan ağır iş makinaları, vidanjör kamyonları, deneyimli ve tecrübeli vidanjör operatörleri ile kiralık vidanjör sektöründe de yıllardır bir numara olarak yoluna devam etmektedir.

Akdeniz bölgesinin sanayi devlerinden biri olan Adana'ya, sunmuş olduğumuz vidanjör hizmetleri ile zaman ve para kaybını minumum seviyelere çekmekteyiz. Adana'da müşteri portföyü en geniş firmalardan biri olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Pagitem vidanjör, yaptığı işlerin ve işçiliklerin resmi ve hukuka bağlı olarak yapılmasını temenni eder.

Bir çok alt yapı çalışmaları yapan ve devasa büyüklüklerdeki havuzlarda çamur ve atık çekimi yapan firmamız, Adana'da metreküpü ne kadar olursa olsun sanayi havuzları, sanayi atıkları, ağır sanayi atıkları gibi çamur, toz ve talaş çekimi işlerini vidanjör araçlarımız ve vidanjör operatörlerimiz ile gerekli lisan ve belgelere sahip olarak yapmaktayız.

Adana vidanjör firmaları arasında tercih edilen firmamız, gerek iş araçlarımız gerekse de çalışan vidanjör operatörlerimiz ile adana vidanjör firmaları sektöründet fark yaratmaya devam ediyor.

Adana ilimizde hizmet verdiğimiz vidanjör işlerinden bazıları,

·         Adana atık su çekimi

·         Adana foseptik çekimi

·         Adana foseptik kuyularının iç temizliği

·         Adana bakteri Nakliyesi

·         Adana kanal temizleme ve kanal açma

·         Adana yağmur suyu çekimi

·         Adana içme suları kuyularının iç temizliği ve bakımı

·         Adaba rögar temizliği

·         Adana kanal görüntüleme

·         Adana gider ve tıkanıklık açma

·         Adana kanalizasyon açma

·         Adana otoyol çamur çekimi

·         Adana ağır sanayi atık çekimi

·         Adana sanayi atık çamuru çekimi

·         Adana fabrika vidanjör hizmetleri

·         Adana demir talaşı çekimi hizmetleri

Vidanjör Hizmetlerimiz