• vidanjör, kiralama
  Giresun Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Giresun Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Giresun bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Giresun Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Giresun Vidanjör, Giresun Kanal Açma,
  Giresun Endüstriyel Temizlik, Giresun Sanayi Temizliği

  Giresun vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Giresun Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Giresun Organize Sanayi Vidanjör, Giresun Ağır Sanayi Vidanjör

  Giresun organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Giresun Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Giresun Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Giresun Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Giresun Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Giresun Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

 

Giresun Vidanjör ve Kanal Açma şirketi Pagitem, yılların tecrübesi ve ilkeleriyle vidanjör firmaları arasında lider konumundadır.

Geniş araç yelpazesi ile Pagitem; Alia Ağa, Petrol Ofisi, Tüpraş gibi şirketler ile kıvılcım çıkarmadan hizmetlerini başarıyla yerine getirmiştir.

Endüstriyel Temizlik ve Vidanjör devi Pagitem; Kanal Açma,Vidanjör,Tıkanıklık Açma, Yağmur Kanalı Açma, Sel suyu vidanjör, Çamur Çekme,Banyo Tıkanıklık Açma, Maden çamuru çekimi hizmetlerini Giresun’un tüm ilçelerinde vermektedir.

Firmamız tamamen profesyonel bir ekip ve iş takibi sistemi ile, ‘’İlk günkü gibi temiz’’ ilkesiyle çalışarak Türkiye’de ilklere imza atmaktadır.

Giresun'da 7/24 hizmeti ile hizmette sınır tanımayan Pagitem: Evsel atık, sanayi ve fabrika atığı, çamur çekimi ve bertarafı hizmetlerinde son teknoloji araç ve tecrübeli ekibiyle vidanjör firmaları arasında kral tacını giymiştir.

Son teknoloji ve model vidanjör kamyonlarımız, vidanjör pompalarımız, basınçlı yıkama ve atık boşaltım sistemlerimize Giresun Belediyelerine vidanjör kiralama ve kiralık vidanjörlere operatör temin etme hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Giresun vidanjör kiralama hizmetlerinin yanı sıra, tam donanımlı ve belgeli vidanjör operatörleri de yetiştirmekte olup, kamu ve kuruluşların her ihtiyacını zaman tanımaksızın yerine getirmekteyiz.

Giresun Pagitem Vidanjör , uygun vidanjör fiyatlarıyla; ağır sanayi, demir talaş çekimi, maden çamuru, sanayi bölgelerinde fabrika atık havuzu çamuru temizleme, boşaltma ve bertarafı gibi hizmetleri titizlikle yerine getirmektedir.

Giresun’da uygun fiyata vidanjör hizmetlerimiz:

Giresun Kanal Açma

Giresun Vidanjör

Giresun Tıkanıklık Açma

Giresun Yağmur Kanalı Açma

Giresun Sel suyu vidanjör

Giresun Çamur Çekme Vidanjör

Giresun Banyo Lavabo Tıkanıklık Açma

Giresun Otel Foseptik Çukuru Çekme Vidanjör

Giresun Ağır sanayi bölgeleri atık temizleme’dir

Uygun fiyata tecrübeli vidanjör hizmeti arıyorsanız telefon numaramız ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Vidanjör Hizmetlerimiz