• vidanjör, kiralama
  İstanbul Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  İstanbul Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  İstanbul bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  İstanbul Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  İstanbul Vidanjör, İstanbul Kanal Açma,
  İstanbul Endüstriyel Temizlik, İstanbul Sanayi Temizliği

  İstanbul vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  İstanbul Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  İstanbul Organize Sanayi Vidanjör, İstanbul Ağır Sanayi Vidanjör

  İstanbul organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

İstanbul Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İstanbul Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İstanbul Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

İstanbul Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

İstanbul Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Türkiye’nin bütün illerinde lider konumda ve faal olan İstanbul vidanjör firması “Pagitem” Endüstriyel Temizlik ve Kanal Açma alanında en uygun fiyatlarla İstanbul ili ve bölgesinde bulunan bütün ilçelerinde vidanjör çalışmalarıyla müşterilerinin hizmetindedir.

İstanbul vidanjör firması olan "Pagitem" yedi gün yirmi dört saat ileri teknoloji vidanjörleri, üst düzey akıllı aparatları, güvenli araçları ve yeterlilik sertifikalı işinin ehli operatörleri ile hizmetlerini titizlikle yapmaktadır.

Vidanjör çalışmalarımız arasında;

Yağmur kanalı açma, kanal açma, sel suyu çekme, logar kapağı açma, banyo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklık açma, otel foseptik çukuru çekme, tıkalı foseptik çukuru temizleme gibi birçok hizmet yer almaktadır. Alanında diğer firmalara oranla daha kapsamlı ve ayrıntılı çalışmaları yürütmektedir.

Endüstriyel Temizlik ve Vidanjör Kanal Açma firması olan “Pagitem Vidanjör”,  İstanbul’da evsel atık haricinde sanayi bölgelerinde kimyasal ve endüstriyel atıkların çekilmesi, temizlenmesi, taşınması ve bertaraf edilmesini sağlamaktadır.

Bu hizmetlerimizin yanı sıra organize sanayi bölgelerindeki havuzların çamuru çekilmesi, havuz boşaltımı ve temizlenmesi firmamız tarafından titizlikle yapılmaktadır. İstanbul’da ağır sanayi bölgesinde fabrikalara, işletmelere demir ve metal talaşı çekilmektedir. Bunun yanında Petrol Ofisi, TÜPRAŞ ve Ali Ağa gibi kurumlar ile yapmış olduğumuz hizmette kullanmış olduğumuz araç, alet, aparat ve vidanjörlerimiz ile petrol, kimyasal vb. tehlikeli maddelerin çekimini en üst düzey güvenlik tedbirleri ile yapmaktayız.

Türkiye’nin birçok organize sanayi bölgesi ve müdürlüğüne vermiş olduğumuz vidanjör ve kanal açma hizmetlerini İstanbul organize sanayi bölgelerine de artık “Pagitem İstanbul Vidanjör” güvencesi ile vermekteyiz.

Çanakkale vidanjör firmaları arasında en çok rağbet gören ve aranan İstanbul vidanjör firması olan “Pagitem Vidanjör” ün profesyonel hizmetlerinden faydalanabilmek için iletişim numaralarımızdan veya www.pagitem.com sitesinden bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Vidanjör Hizmetlerimiz