• vidanjör, kiralama
  Balıkesir Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Balıkesir Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Balıkesir bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Balıkesir Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Balıkesir Vidanjör, Balıkesir Kanal Açma,
  Balıkesir Endüstriyel Temizlik, Balıkesir Sanayi Temizliği

  Balıkesir vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Balıkesir Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Balıkesir Organize Sanayi Vidanjör, Balıkesir Ağır Sanayi Vidanjör

  Balıkesir organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Balıkesir Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Balıkesir Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Balıkesir Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Balıkesir Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Balıkesir Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Ülkemizde vidanjör firmaları arasında lider konumda olan, Endüstriyel Temizlik ve Kanal Açma firmamız “Pagitem” Balıkesir ilindeki faaliyetlerine giriş yapmıştır.

Balıkesir ilinde ve bölgedeki ilçelerinde sahip olduğu gerek son teknoloji vidanjörleri gerekse bünyesinde bulundurduğu tüm yeterlilik belgeleri ile hizmete hazır hale gelmiştir.

Balıkesir Vidanjör hizmetlerimiz:

Tıkalı foseptik çukuru temizleme, yağmur kanalı açma, sel suyu vidanjör, tuvalet tıkanıklığı açma, otel foseptik çukuru çekme, lavabo tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma, kanal açma, tıkanıklık açma gibi birden çok hizmeti sağlamaktadır.

Ayrıca; sadece evsel atıkla yetinmeyen Endüstriyel Temizlik ve Vidanjör Kanal Açma firması olan “Pagitem” bunların dışında endüstriyel atıkların çekilmesi, taşınması ve bertaraf edilmesini sağlamaktadır. Bu hizmetlerimizin arasında fabrika ve organize sanayi havuzlarının çamur çekimi, havuz boşaltımı ve temizlenmesi firmamız tarafından alınan emniyet, tedbir ve güvenle yapılmaktadır.

Balıkesir ilimizde bulunan ağır sanayi fabrikalarına demir ve metal talaşı çekimi hizmetleri de vermekteyiz. Çalışmalarımız ı Ali Ağa, TÜPRAŞ, Petrol Ofisi gibi kurumlara vermiş olduğumuz hizmette kullandığımız vidanjör araç ve aparatları ile kıvılcım çıkarmadan petrol ve kimyasal atıkların çekimi, taşınması ve bertaraf edilmesi gibi işlemleri hiç bir tehlike olmaksızın yapmaktayız.

Türkiye’nin birçok organize sanayi bölgesi ve müdürlüğüne vermiş olduğumuz vidanjör ve kanal açma hizmetlerini Balıkesir organize sanayi bölgelerine de artık Pagitem Vidanjör güvencesi ile vermekteyiz.

İlimiz ve bölgelerinde gece gündüz demeksizin, yedi gün yirmi dört saat firmamızdan faydalanabilmek için çevrimiçi sayfamızdan veya iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Vidanjör Hizmetlerimiz