• vidanjör, kiralama
  Sakarya Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Sakarya Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Sakarya bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Sakarya Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Sakarya Vidanjör, Sakarya Kanal Açma,
  Sakarya Endüstriyel Temizlik, Sakarya Sanayi Temizliği

  Sakarya vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Sakarya Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Sakarya Organize Sanayi Vidanjör, Sakarya Ağır Sanayi Vidanjör

  Sakarya organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Sakarya Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sakarya Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sakarya Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Sakarya Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Sakarya Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Sakarya Vidanjör Evsel Atık ve Endüstriyel Temizlik firması olan “Pagitem” Türkiye’nin her ilinde çalışmalara hazır hale gelmiştir. Sakarya’nın bütün vidanjör ihtiyacını yüksek teknolojili vidanjörleri, üst düzey akıllı aparatları, son model araçları ve tam yeterlilik belgeli işinin ehli operatörleri ile hizmetlerini sürdürmektedir.Pagitem Vidanjör gerek kullandığı araç, aparat, vidanjörleri gerekse üstün güvenliği ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Sakarya Vidanjör firması “Pagitem”, Sakarya ili ve ilçelerindeki vidanjör ve kanal açma hizmetlerini siz müşterilerinin memnuniyetini kazanarak yapmaktadır.

Sakarya Vidanjör ve Kanal Açma hizmetlerimiz;

Sel suyu vidanjör, kanal açma, yağmur kanalı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, logar kapağı açma, banyo tıkanıklığı açma, tıkalı foseptik çukuru temizleme, lavabo tıkanıklığı açma, otel foseptik çukuru çekme, çamur çekme, tıkanıklık temizleme gibi birçok hizmeti yapmaktadır.

Sakarya Pagitem Endüstriyel Temizlik ve Kanal Açma firması, Sakarya’da evsel atıkların yanı sıra sanayi, endüstriyel atık ve kimyasal atıkların çekimini, temizlenmesini, taşınması ve bertaraf edilmesini yapmaktadır. Sanayi ve Endüstriyel Atık hizmetlerimizin haricinde fabria havuzları ve organize sanayi bölgelerindeki havuzların çamur çekimini, havuz boşaltımını ve temizliğini yapmaktadır.

Sakarya’da bulunan ağır sanayi bölgelerindeki fabrikaların ve işletmelerinin demirtalaşı ve metal talaşı çekimi hizmetlerini de yapmaktayız. Bunun yanı sıra Ali Ağa, TÜPRAŞ, Petrol Ofisi gibi kurumlara vermiş olduğumuz hizmette kullandığımız vidanjör aparatları ve araçları ile kıvılcım çıkarmadan petrol ve kimyasal atıklarının çekimi, taşınması ve bertaraf edilmesi gibi işlemleri de en uygun fiyat ileyapmaktayız. Otoyol, asfalt temizliği, çakıl taşlarının çekimi ve taşınması gibi hizmetleri de en uygun fiyat ile vermekteyiz.

Sakarya vidanjör firmaları arasında en çok rağbet gören ve aranan vidanjör firması olan “Pagitem Vidanjör” ün profesyonel hizmetlerinden faydalanabilmek için iletişim numaralarımızdan veya www.pagitem.com internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Vidanjör Hizmetlerimiz