• vidanjör, kiralama
  Bursa Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Bursa Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Bursa bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Bursa Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Bursa Vidanjör, Bursa Kanal Açma,
  Bursa Endüstriyel Temizlik, Bursa Sanayi Temizliği

  Bursa vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Bursa Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Bursa Organize Sanayi Vidanjör, Bursa Ağır Sanayi Vidanjör

  Bursa organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Bursa Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bursa Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bursa Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Bursa Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Bursa Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Türkiye’de kendi alanında lider olan, Endüstriyel Temizlik ve Kanal Açma firmamız “Pagitem”, Bursa şehrindeki çalışmalarına giriş yapmış bulunmaktadır. Bursa Vidanjör sektörü arasındaki köklü bir firmadır.

Sanayi bölgelerindeki doğal ve kimyasal atıkların çekme, açma, temizleme ve bertaraf etme hizmetleriyle “PagitemBursa vidanjör sektöründeki yerini almış bulunmaktadır

Bursa’da ve kapsadığı ilçelerinde gelişmiş vidanjörleri ve yeterlilik belgeleriyle hizmete ilk adımını atmıştır. Kullandığımız son teknoloji araç, alet ve vidanjörlerle hizmet etmekteyiz.

 

Bursa’da Vidanjör hizmetlerimiz arasında:

Yağmur kanalı açma, lavabo tıkanıklığı giderme, banyo tıkanıklığı açma, otel foseptik çekme, sel suları çekme, tıkalı foseptik çukuru temizleme, kanal açma, gibi birden çok sayısız hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerimizin yanında fabrikaların ve organize sanayi havuzlarının çamur çekimi, havuz boşaltımı ve temizlenmesi firmamız tarafından güvenle yapılmaktadır.

Bursa ilimizde ağır sanayi fabrikalarına demir ve metal talaşı çekimi hizmetleri de vermekteyiz. Çalışmalarımızı Ali Ağa, TÜPRAŞ, Petrol Ofisi gibi ünlü ve seçkin kurumlara vermiş olduğumuz hizmette kullandığımız vidanjör araç ve aparatları ile kıvılcım çıkarmadan petrol ve kimyasal atıkların çekimi, taşınması ve bertaraf edilmesi gibi işlemleri alınan üst düzey güvenlik önlemleri ile yapmaktayız.

Türkiye’nin birçok organize sanayi bölgesi ve müdürlüklerine vermiş olduğumuz vidanjör ve kanal açma hizmetlerini Bursa organize sanayi bölgelerine de artık “Pagitem Vidanjör” güvencesi ile vermekteyiz.

Bursa ve ilçelerinde yedi gün yirmi dört saat firmamızdan faydalanabilmek için iletişim sayfamızdan veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Vidanjör Hizmetlerimiz