• vidanjör, kiralama
  Çanakkale Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Çanakkale Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Çanakkale bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Çanakkale Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Çanakkale Vidanjör, Çanakkale Kanal Açma,
  Çanakkale Endüstriyel Temizlik, Çanakkale Sanayi Temizliği

  Çanakkale vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Çanakkale Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Çanakkale Organize Sanayi Vidanjör, Çanakkale Ağır Sanayi Vidanjör

  Çanakkale organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Çanakkale Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Çanakkale Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Çanakkale Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Çanakkale Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Çanakkale Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Türkiye’nin lider vidanjör firması olan Endüstriyel Temizlik ve Kanal Açma firması “Pagitem” Çanakkale iline tüm hizmetlerini vermeye başlamıştır. Bünyesinde bulunan ileri teknoloji vidanjör araçları ve ekipmanları ile yeterlilik belgelerine sahip vidanjör ve kanal açma operatörlerimiz bulunmaktadır.

Çanakkale iline ve bölgesindeki tüm ilçelerine vidanjör ve kanal açma hizmetlerimizi götürmekteyiz. Yedi gün yirmi dört saat tüm bu hizmetlerimizden faydalanabilmek için iletişim sayfamızdan veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Vidanjör hizmetlerimiz arasında;

Kanal açma, tıkanıklık açma, yağmur kanalı açma, sel suyu vidanjör, logar kapağı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklık açma, vidanjör firmaları, otel foseptik Çukuru çekme, tıkalı foseptik çukuru temizleme gibi birçok hizmet yer almaktadır.

Pagitem Endüstriyel Temizlik ve Vidanjör Kanal Açma firması, Çanakkale’de evsel atık dışında sanayi ve endüstriyel atıkların çekilmesi, taşınması ve bertaraf edilmesini sağlamaktadır. Sanayi ve Endüstriyel Atık hizmetlerimiz arasında fabrika ve organize sanayi havuzlarının çamur çekimi, havuz boşaltımı ve temizlenmesi firmamız tarafından güvenle yapılmaktadır. Çanakkale’de bulunan ağır sanayi fabrikaları ve işletmelerine demir ve metal talaşı çekimi hizmetleri de vermekteyiz. Bunun yanı sıra Ali Ağa, TÜPRAŞ, Petrol Ofisi gibi kurumlara vermiş olduğumuz hizmette kullandığımız vidanjör aparatları ile kıvılcım çıkarmadan petrol ve kimyasal atıkların çekimi, taşınması ve bertaraf edilmesi gibi işlemleri yapmaktayız.

Türkiye’nin birçok organize sanayi bölgesi ve müdürlüğüne vermiş olduğumuz vidanjör ve kanal açma hizmetlerini Çanakkale organize sanayi bölgelerine de artık Pagitem Vidanjör güvencesi ile vermekteyiz.

Çanakkale vidanjör firmaları arasında en çok rağbet gören ve aranan vidanjör firması olan “Pagitem Vidanjör”ün profesyonel hizmetlerinden faydalanabilmek için iletişim numaralarımızdan irtibat kurabilirsiniz.

Vidanjör Hizmetlerimiz