• vidanjör, kiralama
  Tekirdağ Vidanjör Kiralama Hizmetleri
  Tekirdağ Kiralık Vidanjör, Operatörlü vidanjör kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Tekirdağ bölgesinde kamu ve özel kuruluşlara vidanjör kiralama hizmetleri

 • samsun, tesisatçı, tamir, tadilat
  Tekirdağ Vidanjör ve Kanal Açma Hizmetleri
  Tekirdağ Vidanjör, Tekirdağ Kanal Açma,
  Tekirdağ Endüstriyel Temizlik, Tekirdağ Sanayi Temizliği

  Tekirdağ vidanjör firmaları arasında en çok aranan firma

 • kanal açma, vidanjör, kiralık
  Tekirdağ Ağır sanayi ve Organize Sanayi Vidanjör Hizmetleri
  Tekirdağ Organize Sanayi Vidanjör, Tekirdağ Ağır Sanayi Vidanjör

  Tekirdağ organize ve diğer sanayilere vidanjör hizmeti sağlamaktayız

Tekirdağ Vidanjör

Vidanjör firmaları arasında kendini ispatlamış, 1991 yılından bu zamana kadar Kamu kurum, kuruluş ve özel sektöre hizmet veren firmamız vidanjör hizmetlerini artık tüm Türkiye'ye taşıyor. Vidanjör hizmeti almak, teklif veya ihale bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Tekirdağ Kanal Açma

Kanal açma ve kanal temizleme hizmetlerini sunan firmamız, Ağır sanayi, maden işletmeleri, fabrikalar, sanayi bölgeleri, belediyeler, asfalt ve otoban yolları temizlik ve kanal açma işçiliği yapmaktadır. Ayrıca atık su ve temiz su kanal temizleme ve gider açma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Tekirdağ Endüstriyel Temizlik

Türkiye'nin tüm bölge ve illerinde Endüstriyel Temizlik, kimyasal ve diğer atık temizlikleri yapılmaktadır. Firmamız vidanjör ve Endüstriyel Temizleme firmasıdır.

Tekirdağ Ağır Sanayi

Ülkemizde ağır sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız, araç ve personel sayısı ile hizmet aksatmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ağır sanayi atıklarının taşınması, bertaraf edilmesi, çamur ve talaş çekimi işlemlerini yapmaktayız.

Tekirdağ Taşıma ve Bertaraf

Firmamız vidanjör hizmetleri ile katı ve sıvı, kimyasal ve kimsayasal olmayan her türlü atığın, taşınıp bertaraf edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Çeşitli türdeki atıkların, havuzlardan, çukurlardan çekilerek bertaraf edilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Pagitem: "Tekirdağ Vidanjör ve Kanal Açma, Vidanjör Kiralama Şirketleri", sektöründe Tekirdağ’ın en iyi vidanjör firmaları arasındadır. Türkiye'nin, en büyük vidanjör firmaları arasında, bilgi ve tecrübesi ile lider konumda olan, Pagitem Vidanjör artık tüm hizmetlerini Tekirdağ’da vermektedir.

Türkiye'nin vidanjör firması olan, Pagitem Endüstriyel Temizlik ve Vidanjör Hizmetleri; Tekirdağ ilinde ve tüm ilçelerinde çamur çekimi, kanalizasyon açma, kanal ve gider açma, tıkanıklık açma gibi hizmetler vermektedir. Marmara bölgesinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız, Tekirdağ ilinin vidanjör ve kanal açma firmaları arasında en çok tercih edilen seçkin firmalarından biridir.

Tekirdağ vidanjör firması olarak; müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu vidanjör hizmetlerini sağlamak için günün her saati çalışmaktayız. Hizmetlerimiz arasında, otoyol çamur ve kum çekimi, LPG tankı temizleme endüstriyel temizlik ve çeşitli işçilikler de bulunmaktadır.

Bünyemizde bulunan vidanjör kamyonlarımız, vidanjör pompalarımız, basınçlı yıkama ve atık boşaltım sistemlerimiz ile Tekirdağ vidanjör firmaları arasında en seçkin firmalardan biri olmaktayız.

Neden bizi tercih etmeli siniz?

Çünkü; Tekirdağ Pagitem Vidanjör firması, Türkiye'nin Sanayi devi Bursa'da kurulmuş olan, Sektörünün en eski ve köklü firmalarından biridir. Gerek vidanjör araçları, gerekse de tecrübeli çalışanları ile yıllardır bu sektörün içindedir.

Tekirdağvidanjör firması olan Pagitem tıkalı kanal açma ve tıkanmış giderlerin açımı, evinizde gideri olan; banyo, mutfak, lavabo ve tuvalet gibi alanlarda yaşadığınız tıkanıklık sorunlarını ve gider açma isteklerinize cevap vermektedir.

Tekirdağ Endüstriyel Temizlik ve vidanjör firmamız, vidanjör kiralama hizmetlerinin yanısıra; Kiralık vidanjörlerinde çalışabilecek, gerekli belgelere sahip vidanjör operatörleri yetiştirmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılayabilmekte, vidanjör ihaleleri ve vidanjör tekliflerine karşılık verebilmektedir.

Pagitem Endüstriyel Temizlik ve Vidanjör Kanal Açma firması, Tekirdağ’da evsel atık dışında sanayi ve endüstriyel atıkların çekilmesi, taşınması ve bertaraf edilmesini sağlamaktadır. Sanayi ve Endüstriyel Atık hizmetlerimiz arasında fabrika ve organize sanayi havuzlarının çamur çekimi, havuz boşaltımı ve temizlenmesi firmamız tarafından güvenle yapılmaktadır. Tekirdağ’da bulunan ağır sanayi fabrikaları ve işletmelerine demir ve metal talaşı çekimi hizmetleri de vermekteyiz. Bunun yanı sıra Ali Ağa, TÜPRAŞ, Petrol Ofisi gibi kurumlara vermiş olduğumuz hizmette kullandığımız vidanjör aparatları ile kıvılcım çıkarmadan petrol ve kimyasal atıkların çekimi, taşınması ve bertaraf edilmesi gibi işlemleri yapmaktayız.

Tekirdağ vidanjör firmaları arasında en çok rağbet gören ve aranan vidanjör firması olan “PagitemVidanjör”ün profesyonel hizmetlerinden faydalanabilmek için iletişim numaralarımızdan irtibat kurabilirsiniz.

Vidanjör Hizmetlerimiz